Interclub 2016

U bent hier

Interclub

Interclub ploegen, kalender en resultaten kijken hier!

Het leukste spelletje, de leukste sfeer met de leukste mensen! Kom interclub spelen in Torhout bij TC De Koddaert!

 

 

 

Jeugdploegen:

U9 2       Bocqué Tibo, Fiems Seppe

U93 A    Blomme Laure, Mylle Yme Foto

U93 B    Vandamme Vic, Vandamme Carlo

U93 C    Barbier Marie, Goethals Renée, Lammens Louise Foto

J10        Hessels Iben, Vaneenoo Jarne, Kiliano Foto

M10       Claus Hélène, Lammens Anna

J12 2 A  Duyck Tibo, Vervaeke Julien, Deryckere Milan

J12 2 B  Vanhooren Olaf, Degroote Robin

J12 2 C  Hoedt Ethan, Vandamme James

J12 2 D  Declercq Luca, Hessels Effren

J12 3     Bousson Gaetan, Vanwalleghem Mathis, Tavernier Finn Foto

M12 3 A               Madou Anouck, Deprez Chloé Foto

M12 3 B               Ine Declerck, Juditch Vanbossel, Charlotte Blomme Foto

M14 3                   Bousson Gaelle, Van Loo Merel

M14 4                   Declercq Manou, Declercq Hanne, Lambrecht Josephine

J14 4                      Denys Pepijn, Deprez Xander

J14 4                      Vanderschommen Pierre, Mylle Alex, Bogaert Seppe

J16 2                      Van Haute Laurens, Claus Benoit

J16 3                    Coene Anthony, Vandermarliere Gilles

M16 3                   Lestienne Julie, Ramboer Kiara

M16 4                   Verhoeve Julie, Devolder Anouck

Volwassenen

Dames Nationaal De Wael Gally, Smit Yente, De Lille Lore, Fran Mattheus, Sabot Astrid, Van Acker Patty, Vanlandeghem Magali, Gadeyne Jolien

Dames 2 A          Coene Aurelie, Amelynck Orphelia, Tack Fleur, Vermant Elena, Cloet Nelleke *WEST-VLAAMS KAMPIOEN!* Foto

Dames 2 B          Loose Amber, Bintein Lisa, Loose Julie, Coene Camille Foto

Dames 5 A          Heynderick Leen, Coudeville Eline, Moeyaert Mieke, Hoornaert Laurien, De Voogt Silke, Verhelle Birgitt Foto

Dames 5 B          Boffel Laura, Lestienne Julie, Ramboer Kiara, Mylle Yana, Slabbinck Joyce, Lefebvre Maite

Heren 45             Vanhecke Donald, Sarlet Luc, Vlaemynck Geert, Ramon Dirk, Vanhooren Walter, Clybouw Johan Foto Video

Heren 35             Jonckheere Rik, Mylle Henk, Knockaert Dirk, Desmet Jos, Demanet Gab, Dewitte Peter, Vanhee Peter, Rouly Jean

Dames 35 A        Casier Rita, Pype Greet, Casier Chris, Sabine Vandendriessche, Veronique Vereecke

Heren Nationaal   De Cock Tim, Vanhoutte Beau, Thierens Gauthier, Hustinx Loïc, Vandenabeele Pieter-Jan , Dhaene Cédric

Heren 2               Duyck Kristof, Van Hautte Pieter-Jan, Boey Branco, Van Hautte Laurens, Cornelis Bob

Heren 7 A            Peter Stockx, Olivier Deduytsche, Demuenynck Frederick, Nick Deprez, Hoet Davy, Schikhof Wouter, Vandermeeren Lievin

Heren 7 B            Verhoeve Patrick, Carbonez Joost, De Meyer Thomas, Verstraete Mathieu, Van Driessche Geert, Claeys Lander Foto

Heren 7 C            Decock Nico, Sabot Rudy, Vercammen Bart, Brugghe Bert, Schaubroeck Steven

Dames 35  B       Uittenhove Marie-Jeanne, Werbrouck Mirjam, Vanden Broucke Jacqueline, Luca Nadine, Strubbe Pascal, Goeminne Christine Foto

 

De gemarkeerde ploegen spelen de eindronde.