Clubnieuws

U bent hier

Clubnieuws

TC De Koddaert op Kanaal Z

Onze club was het voorbije weekend te zien in een reportage van Kanaal Z.

WTC Koddaert Crelan Vermeersch-Sap

WTC Koddaert Crelan Vermeersch-Sap is geboren 

 

 

.

Nieuwsbrief mei

De nieuwsbrief voor de maand mei is er!

 

Dominique Monami en Kirsten Flipkens te gast

Op 2 april 2015 hadden we de eer om op TC de Koddaert Dominique Monami en Kristen Flipkens te mogen ontvangen.

Enkele leuke foto's :

 

Heren 7B

Team:

Hemeryck Gilles

Van Hautte Kenneth

Pauwels Louis

Haemerlynck Matthieu

Vanderschommen Mathieu

Deroo Sybren

Kalender:

zo 26/04/2015    2186 T.C. DE KODDAERT B    2038 KTC ISIS
zo 03/05/2015    2160 T.C. TER STRAETEN D    2186 T.C. DE KODDAERT B
zo 10/05/2015    2186 T.C. DE KODDAERT B    2072 T.C. ICHTEGEM A
zo 17/05/2015    2186 T.C. DE KODDAERT B    2183 TENNISCLUB OASE VZW
zo 24/05/2015    2067 T.C. STADEN    2186 T.C. DE KODDAERT B    

 

Resultaten:

T.C. DE KODDAERT B  vs KTC ISIS   0-6 / 1-12 / 35-77

Heren Nationaal

Team:

Vanhoutte Beau

Decock Tim

Thierens Gauthier

Hustinx Loïc

Pieters Kenny

Duyck Kristof

Dhaene Cedric

Pieter-Jan Vanhautte

Kalender:

zo 26/04/2015    2186 T.C. DE KODDAERT    4002 R.T.C. FLEMALLE
zo 03/05/2015    0163 T.C. DE CHALET    2186 T.C. DE KODDAERT
zo 10/05/2015    2186 T.C. DE KODDAERT    7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE
zo 17/05/2015    8039 TENNISCLUB PARK RONSE    2186 T.C. DE KODDAERT

 

Resultaten:

T.C. DE KODDAERT  vs  R.T.C. FLEMALLE    1-8 / 2-17 / 50-114

Junior Veteranen A

Team:

Pattyn Bart

Pattyn Jan

Claus Jurgen

Cornelis Bob

Demanet Gaby

Demanet Kris

 

Kalender:

Resultaten:

Junior veteranen 45

Team:

Vanhecke Donald

Serlet Luc

Vlamynck Geert

Vanhooren Walter

Ramon Dirk

Clybouw Johan

Loose Joel

Boydens Luc

Kalender:

za 02/05/2015    2120 T.C. SMASH OEDELEM    2186 T.C. DE KODDAERT
za 09/05/2015    2186 T.C. DE KODDAERT    2160 T.C. TER STRAETEN
za 16/05/2015    2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A    2186 T.C. DE KODDAERT
za 23/05/2015    2087 MARKSE TENNISCLUB VZW    2186 T.C. DE KODDAERT
za 30/05/2015    2186 T.C. DE KODDAERT    2081 T.C.DHOEVE

Resultaten:

 

Dames 6

Tack Fleur

Slabbinck Joyce

Lestienne Julie

Ramboer Kiara

Verhoeve Justine

Mylle Jana

Hemeryck Silke

 

Kalender:

za 25/04/2015    2186 T.C. DE KODDAERT              2100 T.C. ORSCAMP.
za 02/05/2015    2186 T.C. DE KODDAERT              2021 T.C. YPER
za 09/05/2015    2010 T.K. DE BLAUWE REIGER    2186 T.C. DE KODDAERT
za 16/05/2015    2186 T.C. DE KODDAERT             2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A
za 23/05/2015    2034 T.C. BRUGHIA                      2186 T.C. DE KODDAERT

 

Resultaten:

T.C. DE KODDAERT   vs  T.C. ORSCAMP     5-1 / 10-2 / 66-45

DAMES 3

Bintein Lisa

Loose Amber

Loose Julie

Coene Camille

Boffel Laure

 

Kalender:

 

Resultaten:

Pagina's